Tekstil Firmaları -> Ev Tekstili


Tekstil Firmaları Ev Tekstili


her türlü perde dikişi ve mefruşat
sektor: sektörel kobİ
kategori: tekstil-konfeksiyon-giyim
kuruluş tarihi: 02 Şubat 1999 salı
yetkili ve ortak: - - -.

yün pamuk ipek suni ve sentetik elyaf ve benzeri maddelerden mamul tekstil ürünlerinin alımı satımı imalatı ithalatı ve ihracatını yapmak ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.
sektor: alışveriş
kate.

perakende İÇ gİyİm satiŞi.ana sÖzleŞmedekİ dİĞer hususlar.
sektor: alışveriş
kategori: Çeyiz
kuruluş tarihi: 17 kasım 2004 Çarşamba
yetkili ve ortak: aysun kizilcan - -.

her türlü kımaş penye bez ve ipekli dokunmuş tekstil ürünlerinden hazır giyim konfeksiyon eşyaları üretmek ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler
sektor: alışveriş
kategori: hazır giyim (bayan)
kuruluş tarihi: 15 Şu.

her türlü işyerş ev ofis mobilyalarını ve dekorasyonun malzemeleri ahşap metal profil cam demir çelik pvc çelik pvc plastik malzeme ve mamülün imalatı alımı satımı pazarlaması taahhütlerde bulunmak ithalatı ve ihracatını yapmak ve yaptırm.

tekstil sanayi tekstil sanayi dokunmus yun kumas kumas canta kadife kumas kumas kiymetli esyalar satilan kapali carsi Çesitli renklerde kareli .

tekstil sanayi tekstil sanayi as konfeksiyon konfeksiyon dikiş tekstil giyim bayan giyim gömlek bulüz kadın giyim ceket pantolon.

İtalyan tente ve güneşlik sistemleri.

Çorap İmalat satışı Çorap İmalat satışı konfeksiyon staj konfeksiyon İhracatı zoe konfeksiyon İstanbul tekstil konfeksiyon koniteks konfeksiyon konfeksiyon .

ev tekstili ev tekstili tekstil fabrikaları tekstil aksesuarları tekstil konfeksiyon tekstil sektörü promosyon tekstil tekstil bank tekstil sanayi tekstil.

 

 


 

 

>> Ev Tekstili Kategorisine Firmanızı Ekleyin <<